395

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 395 від 03.08.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" серпня 2007 р № 395
м. Суми

Про звіт Зарічної районної в місті Суми адміністрації про здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади

Заслухавши і обговоривши звіт виконуючого обов’язки начальника Зарічної районної в м. Суми адміністрації Бондаренка І.А. (додається) про здійснення адміністрацією делегованих повноважень органів виконавчої влади, викладених у Положенні про (Ковпаківську, Зарічну) районну в м. Суми адміністрацію, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 27.12.06 № 332 - МР „Про зміни до рішення Сумської міської ради від 05.07.05 № 1287 - МР „Про перейменування управлінь територіями Зарічного та Ковпаківського в м. Суми районів у Зарічну та Ковпаківську в м. Суми адміністрацію” та рішенням Сумської міської ради від 31.01.07 № 366 – МР „Про зміни до рішення Сумської міської ради від 27.12.06 № 332 - МР „Про зміни до рішення Сумської міської ради від 05.07.05 № 1287-МР „Про перейменування управлінь територіями Зарічного та Ковпаківського в м. Суми районів у Зарічну та Ковпаківську в м. Суми адміністрацію”, керуючись пунктом 2 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Звіт виконуючого обов’язки начальника Зарічної районної в м. Суми адміністрації Бондаренка І.А. прийняти до відома. 
  2. Роботу Зарічної районної в м. Суми адміністрації по здійсненню делегованих повноважень органів виконавчої влади визнати задовільною. 
  3. З метою поліпшення виконання делегованих повноважень зобов’язати адміністрацію (Грамотін В. І.):
    3.1. Розробити і здійснити необхідні заходи по усуненню всіх недоліків у роботі по виконанню делегованих повноважень.
    3.2. Здійснити необхідні заходи по більш ефективному розвитку інвестиційної діяльності на території району та залученню спонсорської допомоги підприємств, організацій та установ для прискорення вирішення питань благоустрою території району.
    3.3. Розробити і узгодити з виконавчим комітетом пропозиції щодо програми благоустрою району на період 2008 року як за рахунок бюджетних коштів, так і спонсорської допомоги. 
  4. Зарічній районній в м. Суми адміністрації інформувати виконавчий комітет про виконання цього рішення до 1 лютого і 1 серпня 2008 року.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 18-09-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав