287

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 287 від 29.05.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "29" травня 2007 р № 287
м. Суми

Про пропозиції міській раді щодо розгляду питання „Про внесення змін та доповнень до Положення про соціальний центр матері та дитини, затвердженого рішенням міської ради від 21.12.2005 року № 1546-МР „Про створення комунальної установи „Центр матері та дитини”

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2006 року №1620 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19.02.07 №66 „Про внесення змін до Положення про Сумський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді”, керуючись пунктом 1 частини 2 ст. 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодити та внести на розгляд міської ради питання „Про внесення змін та доповнень до Положення про соціальний центр матері та дитини У положенні про соціальний центр матері та дитини, затвердженому рішенням Сумської міської ради від 21 грудня 2005 року № 1546-МР: 1) абзац перший пункту 9 і пункт 16 викласти у такій редакції: «9. Координацію діяльності центру здійснює Держсоцслужба, а контроль та організаційно-методичне забезпечення його діяльності – обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді»; «16. Центр очолює директор, який призначається на посаду та звільняється з посади міським головою. Подання про призначення вносить міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за погодженням з обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і Держсоцслужбою; 2) в абзаці третьому пункту 17 слова «Державною соціальною службою для сім’ї, дітей та молоді» замінити словом «Держсоцслужбою». 
  2. Директору Сумського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (Сергієнко С.А.) підготувати проект рішення на розгляд Сумської міської ради. 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 12-09-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав