261

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 261 від 29.05.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "29" травня 2007 р № 261
м. Суми

Про пропозиції Сумській міській раді щодо внесення змін до статуту комунального підприємства “Сумське міське бюро технічної інвентаризації”

На виконання пункту 3 рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2006 року № 337-МР “Про результати роботи комісії по розробці положень “Про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів Сумської міської ради” та “Про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників підприємств комунальної власності Сумської міської ради”, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Внести на розгляд Сумської міської ради питання про внесення змін до статуту комунального підприємства “Сумське міське бюро технічної інвентаризації”, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 20 липня 2005 року №1297-МР, а саме: - абзац перший пункту 5.5. Статуту викласти в наступній редакції: “Оперативне керівництво Підприємством здійснює його директор, який призначається на посаду та звільняється з посади розпорядженням міського голови з урахуванням пропозицій профільної депутатської комісії”. 
  2. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради. 
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 11-09-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав