256

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 256 від 29.05.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "29" травня 2007 р № 256
м. Суми

Про розробку комплексної програми розміщення рекламних засобів на території м. Суми

З метою вдосконалення розміщення зовнішньої реклами у м. Суми, на підставі пропозицій художньої секції при містобудівній раді управління архітектури та містобудування Сумської міської ради щодо необхідності розробки комплексної програми розміщення рекламних засобів на території м. Суми (особливо по центральним та магістральним вулицям) з фотофіксацією та розробкою їх конструктивних особливостей в залежності від зони розташування, у відповідності до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 10.03.05 № 123 «Про Концепцію розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми», керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Комунальному підприємству «Центр реклами та естетики міського середовища» (Буката В.В.) забезпечити виконання робіт по розробці комплексної програми розміщення рекламних засобів на території м. Суми (особливо по центральним та магістральним вулицям) з розробкою їх конструктивних особливостей в залежності від зони їх розташування в термін до 28.12.07. 
  2. До затвердження комплексної програми розміщення рекламних засобів на території м. Суми не надавати дозволи на розміщення рекламних засобів типу «біг-борд» та «сіті-лайт» за наступними адресами: центральна історична частина міста, вулиці Петропавловська, Привокзальна, Червоногвардійська, Кірова, Харківська, Прокоф’єва, Леваневського, Роменська, Горького, Металургів, Набережна р. Стрілки, Першотравнева, Дзержинського та перехрестя зазначених вулиць, проспекти: Курський, ім. М. Лушпи, ім. Т. Шевченка. 
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 11-09-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав