235

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 235 від 29.05.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "29" травня 2007 р № 235
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.10.06 № 542 «Про надання платних соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Берегиня» при управлінні праці та соціального захисту населення міської ради»

З метою розширення надання соціальних послуг особам, що перебувають у складних життєвих обставинах, враховуючи наказ Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України від 11.04.07 № 152/177 «Про затвердження Змін до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення» та керуючись частиною першою статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Внести зміни та доповнення до додатків 1, 3, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради від 24.10.06 № 542 «Про надання платних соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Берегиня» при управлінні праці та соціального захисту населення міської ради», а саме:
    • 1.1. В додатку 1 перелік платних соціальних послуг, які надаються територіальним центром соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Берегиня» при управлінні праці та соціального захисту населення міської ради доповнити пунктами 10, 11: «10. Послуги перукаря». «11. Прасування білизни».
    • 1.2. В додатку 3 тарифи на оплату платних соціальних послуг викласти в новій редакції (додаються).
  2. Контроль за виконання цього рішення покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Тарифи на оплату платних соціальних послуг [51 Kb] (cкачувань: 280) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 11-09-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав