229

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 229 від 29.05.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "29" травня 2007 р № 229
м. Суми

Про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 23.01.07 № 6 “Про порядок надання допомог, пільг і послуг для ветеранів війни та праці, інвалідів, пенсіонерів”

Заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Масік Т.О. про стан надання допомог, пільг і послуг для ветеранів війни та праці, інвалідів, пенсіонерів в місті, керуючись пунктом 2 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Масік Т.О. щодо стану надання допомог, пільг і послуг для ветеранів війни та праці, інвалідів, пенсіонерів в місті прийняти до відома (додається).
  2. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) продовжувати здійснювати фінансування в межах видатків, передбачених у міському бюджеті на 2007 рік на виконання програми «Місто Суми – територія добра та милосердя» на 2007 – 2009 роки.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Інформація про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 23.01.07 № 6 “Про порядок надання допомог, пільг і послуг для ветеранів війни та праці, інвалідів, пенсіонерів” [30.5 Kb] (cкачувань: 259) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 3-09-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав