223

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 223 від 29.05.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "29" травня 2007 р № 223
м. Суми

Про підготовку підприємств торгівлі до роботи у весняно-літній період 2007 року

Заслухавши інформацію головного державного санітарного лікаря м. Суми Черняка О. М. та звіти директора ПСО “Центральний ринок м. Суми” Галаєва М.Д., директора ринку “Кіровський” ТОВ “Ніфертіті” Осіашвілі Г.М., директора “Зарічного споживчого товариства” Хірного А.М., з метою попередження спалахів та розповсюдження гострих кишкових інфекційних захворювань серед населення міста, відповідно до Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” від 24 лютого 1994 р., керуючись підпунктом 2 пункту «б» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Інформацію головного державного санітарного лікаря м. Суми Черняка О.М. про підготовку підприємств торгівлі до роботи у весняно-літній період 2007 року прийняти до відома ( додаток 1) .
  2. Роботу по підготовці до роботи в весняно – літній період ринків: “Привокзальний“ Зарічного споживчого товариства (Хірний А.М.), “Кіровський“ ТОВ “Ніфертіті” (Осіашвілі Г.М.) та магазинів: СФ ПП “Деметра” (Стасенко А.А.), АТЗТ “Енергопрогрес” (Коломоєць В.А.), ПФ “Луч” (Трофімова І.М) з питань підготовки до роботи у весняно-літній період 2007 року визнати незадовільною.
  3. Керівникам підприємств торгівлі м. Суми погодитись з пропозицією головного санітарного лікаря, що в разі невиконання заходів, зазначених у додатку 2, по підготовці підприємств торгівлі до роботи в весняно-літній період у визначені терміни, робота даних підприємств припиняється з 01.06.2007 року.
  4. Управлінню соціально-економічного розвитку (Левенець М.І.), управлінню архітектури та містобудування (Фролов О.М.) розробити концепцію розвитку ринків м. Суми на 2007-2010 роки, погодити її з відповідними службами та затвердити рішенням Сумської міської ради. Термін виконання: 01.07.07
  5. Управлінню соціально-економічного розвитку (Левенець М.І.) активізувати організаційну роботу із залученням міського відділу УМВС України в Сумській області по ліквідації стихійної торгівлі, звернувши увагу на осередки, що склалися на вулицях: Засумській, Набережній річки Стрілки, Інтернаціоналістів, 40 років Жовтня (біля ринку “Курський”), Привокзальній, 31.
  6. Начальнику управління соціально-економічного розвитку міської ради Левенцю М.І. забезпечити контроль за виконанням заходів по підготовці підприємств торгівлі до роботи у весняно-літній період .
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В.  

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [53 Kb] (cкачувань: 418) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 3-09-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав