390

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 390 від 31.07.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "31" липня 2007 р № 390
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання «Про внесення змін до додатку рішення Сумської міської ради від 23 червня 2004 року № 856-МР «Про Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища міста Суми»

У зв'язку зі зміною структури апарату, перерозподілом повноважень між окремими структурними підрозділами виконавчих органів ради згідно з рішенням Сумської міської ради від 01 листопада 2006 № 220-МР «Про структуру апарату та виконавчих органів Сумської міської ради» (із змінами внесеними рішенням Сумської міської ради від 27 грудня 2006 року № 331-МР) та наданням повноважень у галузі охорони навколишнього природного середовища управлінню соціально-економічного розвитку, відповідно до Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. 1. Внести зміни до додатку рішення Сумської міської ради від 23 червня 2004 року № 856-МР „Про Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища міста Суми”:
  1.1. П.4 викласти у наступній редакції: „Головні розпорядники коштів Фонду визначаються рішенням про міський бюджет на відповідний рік із дотриманням умов, визначених пунктом 3 частини 1, частиною 3 статті 22 Бюджетного кодексу України. Управління соціально - економічного розвитку Сумської міської ради: 
  • розробляє на підставі плану діяльності проект кошторису Фонду на відповідний рік і подає фінансовому управлінню Сумської міської ради;
  • здійснює внутрішній контроль за повнотою надходжень, отриманих розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня – управліннями, відділами, іншими самостійними структурними підрозділами виконавчих органів ради, одержувачами бюджетних коштів;
  • одержує звіт про використання коштів від розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів і аналізує ефективність використання ними бюджетних коштів”.
  1.2. П.8 викласти у редакції: „Контроль за використанням коштів Фонду здійснюють управління соціально – економічного розвитку Сумської міської ради та постійні депутатські комісії: планово-бюджетна та з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології”. 
 2. Вважати таким, що втратило чинність рішення Сумської міської ради від 21 грудня 2005 року № 1549–МР «Про внесення змін в додаток до рішення Сумської міської ради від 23 червня 2004 року № 856-МР «Про Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища міста Суми». 
 3. Управлінню соціально-економічного розвитку (Левенець М.І.) підготувати проект відповідного рішення та внести його на розгляд Сумської міської ради. 
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 27-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав