384

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 384 від 31.07.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "31" липня 2007 р № 384
м. Суми

Про затвердження актів прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлового фонду, об’єктів соціальної інфраструктури та інженерних мереж від Сумського гарнізону

На виконання Директиви Міністра оборони України від 28.04.06 № Д-29 «Про безоплатну передачу військового майна до комунальної власності територіальної громади Сумської міської ради», відповідних рішень Сумської міської ради та рішень виконавчого комітету Сумської міської ради від 18.10.05 № 546 «Про затвердження переліку майна, яке передається до комунальної власності територіальної громади міста Суми від Сумського гарнізону», керуючись частиною першою статті 52 та частиною 2 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити акти прийняття-передачі в комунальну власність територіальної громади міста Суми житлового фонду, об’єктів соціальної інфраструктури та інженерних мереж від Сумського гарнізону згідно з додатком до цього рішення в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Кулішенко В.П.) вирішити питання щодо подальшого обслуговування житлових будинків, зазначених у додатку до цього рішення.
  3. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) в порядку, встановленому чинним законодавством:
    • 3.1. Передати на баланс та обслуговування житлові будинки, зазначені в додатку до цього рішення.
    • 3.2. Вирішити питання передачі інженерних мереж, які забезпечують експлуатацію будинків, зазначених у додатку до цього рішення, відповідним підприємствам.
  4. Оформити право власності на житловий фонд та об’єкти соціальної інфраструктури Сумського гарнізону згідно з додатком до цього рішення.
  5. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б. В.) зареєструвати житловий фонд та об’єкти соціальної інфраструктури Сумського гарнізону за територіальною громадою міста Суми згідно з додатком до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи С.О. Бойко

 

Перелік об’єктів житлового фонду, соціальної інфраструктури та інженерних мереж Сумського гарнізону [93.5 Kb] (cкачувань: 285) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 27-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав