373

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 373 від 31.07.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "31" липня 2007 р № 373
м. Суми

Про регулювання розміщення рекламних засобів типу «штендер» на території м. Суми

З метою приведення розміщення рекламних засобів типу «штендер» до вимог Закону України «Про рекламу» в частині розміщення зовнішньої реклами поза межами пішохідних доріжок, на підставі аналізу відповідності встановлення рекламних засобів типу «штендер» до прив’язки, визначеній у дозвільних документах на розміщення зазначених типів рекламних засобів, у відповідності до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 10.03.05 № 123 «Про Концепцію розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми», керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Не надавати дозвіл на розміщення рекламних засобів типу «штендер» за наступними адресами: центральна історична частина міста (вул. Соборна, вул. Воскресенська, Червона площа, вул. Кооперативна, вул. Кузнєчна, вул. Героїв Сталінграду, пл. Незалежності, пров. Терезова), вул. Петропавлівська, вул. Кірова, вул. Набережна р. Стрілки, пр-т ім. Т. Шевченка, вул. Червоногвардійська, вул. Харківська, (до перехрестя з пр-том ім. М. Лушпи), вул. Металургів, вул. Горького, пров 9-го Травня, вул. Дзержинського та перехрестя зазначених вулиць. 
  2. Встановити, що дозволи на розміщення рекламних засобів типу «штендер» за вказаними у пункті 1 цього рішення адресами, дійсні до закінчення терміну їх дії. 
  3. Комунальному підприємству «Центр реклами та естетики міського середовища» (Буката В.В.):
    • провести інвентаризацію рекламних засобів типу «штендер» у термін до 01.09.07;
    • не подовжувати термін дії дозволів на розміщення рекламних засобів типу «штендер» за вказаними у пункті 1 цього рішення адресами ;
    • забезпечити виконання робіт по демонтажу рекламних засобів типу «штендер» , що розміщені самовільно, термін дії дозволів на розміщення яких закінчився, встановлених з порушенням до прив’язки, визначеної у відповідних дозвільних документах та таких, що мають незадовільний зовнішній вигляд.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи С.О. Бойко


Дата публікації: 20-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав