352

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 352 від 31.07.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "31" липня 2007 р № 352
м. Суми

Про комісію по вирішенню питань проведення за рахунок коштів міського бюджету реконструкції жилих квартир (будинків) інвалідів, що пересуваються на візках

З метою посилення турботи про інвалідів, на виконання статті 30 Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.03 № 863 “Про затвердження Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення”, рішення Сумської міської ради від 20.12.06 №287-МР “Про затвердження програми «Місто Суми – територія добра та милосердя» на 2007-2009 роки», керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Створити та затвердити склад комісії по вирішенню питань проведення за рахунок коштів міського бюджету реконструкції жилих квартир (будинків) інвалідів, що пересуваються на візках, та затвердити її склад згідно з додатком 1.
  2. Установити, що в разі персональних змін керівників управлінь, відділів міської ради, які є членами комісії, новопризначені керівники або їх заступники входять до її складу за посадами.
  3. Затвердити Положення про комісію по вирішенню питань проведення за рахунок коштів міського бюджету реконструкції жилих квартир (будинків) інвалідів, що пересуваються на візках, згідно з додатком 2.
  4. Затвердити Порядок проведення за рахунок коштів міського бюджету робіт з реконструкції жилих квартир (будинків) інвалідів, що пересуваються на візках, та приймання квартири (будинку) після закінчення робіт згідно з додатком 3.
  5. Рішення виконавчого комітету міської ради від 21.03.06 №174 «Про створення комісії по вирішенню питань проведення за рахунок коштів міського бюджету реконструкції жилих квартир (будинків) інвалідів, що пересуваються на візках» вважати таким, що втратило чинність.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи С.О. Бойко

 

Додатки [23.27 Kb] (cкачувань: 194)Дата публікації: 20-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав