344

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 344 від 31.07.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "31" липня 2007 р № 344
м. Суми

Про погодження тарифів на послуги з утримання будинків і прибудинкових територій, що надаються приватним виробничо-комерційним підприємством „Рубін”

Розглянувши звернення приватного виробничо-комерційного підприємства „Рубін” (лист від 03.07.07 № 319) про погодження вартості обслуговування житлових будинків та їх прибудинкових територій, переданих від акціонерного товариства закритого типу „Номак-інвест”, відповідно до статті 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги” та Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.05 № 560, керуючись підпунктом 2 пункту ”а” статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодити тарифи на послуги з утримання будинків та їх прибудинкової території по вул. Інтернаціоналістів, 43 і по вул. Новомістенська, 10 у розмірі згідно з додатком.
  2. Дане рішення набуває чинності з моменту оприлюднення.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи С.О. Бойко

 

Тарифи на послуги з утримання будинків та їх прибудинкових територій, що надаються ПВКП „Рубін” [38.5 Kb] (cкачувань: 329) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 16-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав