342

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 342 від 20.07.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "11" липня 2007 р № 342
м. Суми

Про оголошення конкурсу на визначення виконавця послуг зі збирання, перевезення та захоронення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів в м. Суми

З метою забезпечення належного санітарного стану та удосконалення системи поводження з відходами в місті Суми, відповідно до статей 7, 27 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статті 21 Закону України «Про відходи», постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005р. №631 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг», наказу Державного Комітету будівництва, архітектури та житлової політики України” від 11.12.2006 р. №407 «Про затвердження Правил з організації збирання, перевезення перероблення та утилізації твердих побутових відходів», керуючись підпунктом 6 пункту «а» статті 30, частиною 1 статті 52, пунктом 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.) оголосити конкурс на визначення виконавця послуг зі збирання, перевезення та захоронення твердих побутових, рідких та негабаритних відходів.
  2. Затвердити Порядок конкурсного відбору підприємств-виконавців з надання житлово-комунальних послуг зі збирання, перевезення та захоронення твердих, рідких побутових та негабаритних відходів (додаток 1).
  3. Затвердити Положення про конкурсну комісію по відбору підприємств-виконавців з надання житлово-комунальних послуг зі збирання, перевезення та захоронення твердих, рідких побутових та негабаритних відходів (додаток 2).
  4. Створити та затвердити склад конкурсної комісії (додаток 3).
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.), а контроль на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [128 Kb] (cкачувань: 322) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 15-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав