341

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 341 від 20.07.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "20" липня 2007 р № 341
м. Суми

Про схему поводження з твердими побутовими, рідкими та негабаритними відходами в м. Суми

З метою запобігання або зменшення обсягів утворення відходів, їх збиранням, перевезенням, зберіганням, утилізацією та видаленням, знешкодженням та захороненням, а також з відверненням негативного впливу відходів на навколишнє середовище та здоров’я людини на території міста Суми, відповідно до статей 7, 27 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статті 21 Закону України «Про відходи», наказу Державного Комітету будівництва, архітектури та житлової політики України” від 21.03.2000 р. №54 «Про затвердження Правил надання послуг із збирання та вивезення твердих і рідких побутових відходів», керуючись підпунктом 6 пункту «а» статті 30, частиною 1 статті 52, пунктом 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Установити, що визначення виконавця послуг із збирання та перевезення твердих, рідких побутових та негабаритних відходів здійснюється виключно на конкурсних засадах. 
  2. Затвердити Порядок з організації збирання, перевезення та захоронення твердих побутових та негабаритних відходів ( додаток 1). 
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради (Кулішенко В.П.) спільно з першим міжрайонним відділом ДАІ при УМВС України в Сумській області (Лугченко В.М.) розробити зразок талона-перепустки для автотранспорту, що перевозить відходи по м. Суми. Талон-перепустка обов’язково кріпиться з правого боку лобового скла спецавтотранспорту. 
  4. Управлінню житлової політики, комунального господарства та бла-гоустрою (Кулішенко В.П.), архітектури та містобудування міської ради (Вінтоняк С.Я.), управлінню соціально-економічного розвитку міської ради (Левенець М.І.), Зарічній районній в м. Суми адміністрації (Грамотін В.І.), Ковпаківській районній в м. Суми адміністрації (Джура О.М.) здійснювати контроль за дотриманням Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в. м. Суми з метою запобігання утворенню несанкціонованих звалищ на території лісопаркових зон міста та у разі порушення законодавства з питань благоустрою та охорони навколишнього природного середовища, забезпечити відшкодування збитків та іншої шкоди завданої фізичними чи юридичними особами в наслідок порушення законодавства у порядку та розмірах установлених законодавством України. 
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 15-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав