337

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 337 від 12.07.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "12" липня 2007 р № 337
м. Суми

Про визначення місць масового відпочинку населення та створення тимчасової комісії з питань закріплення прибережних смуг водних об’єктів м. Суми для здійснення санітарного очищення та благоустрою

Відповідно до Закону України „Про благоустрій населених пунктів”, статей 50,52 Земельного кодексу України, статті 89 Водного кодексу України, з метою забезпечення належного санітарного стану і благоустрою прибережних смуг річок та водоймищ міста Суми, організації місць масового відпочинку населення, керуючись пунктом 7 частини ”а” статті 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Визначити місця масового відпочинку населення на території прибережних смуг водних об’єктів згідно з додатком 1.
  2. Створити та затвердити склад тимчасової комісії з закріплення прибережних смуг водних об’єктів для організації місць масового відпочинку населення, санітарного очищення та благоустрою згідно з додатком 2.
  3. Затвердити умови закріплення прибережних смуг водних об’єктів для організації місць масового відпочинку населення, санітарного очищення та благоустрою згідно з додатком 3.
  4. Зарічній та Ковпаківській в м. Суми адміністраціям (Грамотін В.І., Джура О.М.) укласти договори на утримання прибережних смуг водних об’єктів для організації місць масового відпочинку населення, санітарне очищення та благоустрій в установленому порядку.
  5. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи ( Євтушенко Н.Ф.) забезпечити розміщення інформації про умови закріплення прибережних смуг водних об’єктів для організації місць масового відпочинку населення на офіціальній сторінці міської ради в мережі Інтернет та в газеті «Суми і сумчани»
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи С.О.Бойко

 

Додатки [54 Kb] (cкачувань: 258) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 15-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав