335

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 335 від 11.07.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "11" липня 2007 р № 335
м. Суми

Про закупівлю автошин КП «Електроавтотранс»

З метою надання безпечних та якісних послуг по перевезенню пасажирів міським електротранспортом в м.Суми на підставі протоколу засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №13 від 18.06.07р., відповідно до пункту 3 статті 2 Закону України «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти» та рішення Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель від 23 березня 2007 року №01/4рш «Порядок здійснення підприємствами закупівлі товарів, робіт і послуг, повязаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, наслідків аварій на виробництві, транспорті та об’єктах атомної енергетики», керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Дозволити провести КП «Електроавтотранс» (Левченко В.Ю.) закупівлю автошин у ДП «Трейд Лайн Суми» без застосування процедури закупівлі за власні кошти в розмірі 360,0 тис.грн. 
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 13-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав