321

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 321 від 19.06.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "19" червня 2007 р № 321
м. Суми

Про затвердження актів державних приймальних комісій

На підставі пред’явлених актів державних приймальних комісій про готовність до експлуатації закінчених будівництвом об’єктів , відповідно до підпункту 1 пункту “б” частини 1 статті 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити акти державних приймальних комісій згідно з додатком.
  2. Терміни дії роботи державних приймальних комісій, призначених для прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів , вважати такими, що втратили чинність.
  3. Оформити право власності з видачею свідоцтва про право власності на об’єкти будівництва згідно з додатком за винятком пунктів 10,13, 14.
  4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» ( Афанасьєв Б.В.) зареєструвати зазначені у додатку даного рішення об’єкти згідно з законодавством .
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сіденка Є.І.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Перелік об’єктів, які прийняті в експлуатацію та на які складено акти державних приймальних комісій [48 Kb] (cкачувань: 334) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 13-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав