308

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 308 від 19.06.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "19" червня 2007 р № 308
м. Суми

Про тарифи на ритуальні послуги приватного підприємства “Лорд”

Розглянувши звернення приватного підприємства “Лорд” про погодження тарифів на ритуальні послуги (лист від 25.04.07 № 22), що надаються ПП „Лорд”, відповідно до статті 10 Закону України “Про поховання та похоронну справу”, керуючись підпунктом 2 пункту ”а” статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодити тарифи на ритуальні послуги, що надаються ПП „Лорд”, згідно з додатком.
  2. Для здійснення моніторингу цін на ритуальні послуги ПП “Лорд” (Терских Є.Б.) щорічно у термін до 25 січня місяця наступного за звітнім роком надавати до управління соціально-економічного розвитку міської ради копію звітності за формою №1-похоронна справа за рік (встановлена наказом Держжитлокомунгоспу України) та інформацію про фактичні видатки підприємства відповідно до статей калькуляції.
  3. Рішення виконавчого комітету міської ради від 12.04.2005 року № 166 “Про тарифи на ритуальні послуги приватного підприємства “Лорд” вважати таким, що втратило чинність.
  4. Рішення набуває чинності з моменту оприлюднення.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Тарифи на ритуальні послуги, що надаються ПП „Лорд” [35 Kb] (cкачувань: 325) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 13-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав