305

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 305 від 19.06.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "19" червня 2007 р № 305
м. Суми

Про надання дозволу на складування опалого листя, сухих гілок та непридатної деревини на тимчасовому майданчику, площею 1,54 га, в районі селища Василівка

З метою забезпечення належного санітарного стану на території міста та недопущення стихійних звалищ, керуючись статтею 30, частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Державному комунальному підприємству зеленого будівництва (Прокопенко С.М.) отримати дозвіл на розміщення майданчика в установленому законом порядку та провести роботи по наведенню належного санітарного стану на майданчику для складування опалого листя, сухих гілок та непридатної деревини, в районі селища Василівка, за рахунок кошторису видатків використання фонду охорони навколишнього природного середовища міста Суми на 2007 рік. 
  2. Зарічній в місті Суми адміністрації (Грамотін В.І.) виконати роботи по прибиранню та вивезенню твердих побутових та будівельних відходів на прилеглій до майданчику території, та здійснювати постійний контроль за санітарним станом прилеглої території. 
  3. Задовольнити протест прокурора та визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету від 27.03.07. №153 “Про надання дозволу на тимчасове складування опалого листя, сухих гілок та непридатної деревини на відпрацьованому піщаному кар’єрі м. Суми, в районі селища Василівка” 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.), контроль – на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 13-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав