301

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 301 від 19.06.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "19" червня 2007 р № 301
м. Суми

Про пропозиції міській раді щодо розгляду питання «Про Положення про адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб’єктами господарювання та представництвом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у Сумській області»

З метою подальшого розвитку і підтримки підприємництва, впорядкування видачі дозвільних документів у сфері господарської діяльності, на виконання Закону України від 06.09.05. № 2806 – ІV „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодити та винести на розгляд міської ради питання «Про Положення про адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб’єктами господарювання та представництвом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у Сумський області» (додається).
  2. Управлінню «Єдиний офіс» (Підкуйко О.О.) підготувати відповідний проект рішення міської ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Положення про адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб’єктами господарювання та представництвом Державного комітету України з питань регуляторної політики [92.5 Kb] (cкачувань: 398) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 13-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав