300

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 300 від 19.06.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "19" червня 2007 р № 300
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради пропозицій щодо затвердження „Положення про матеріальне заохочення, матеріальну допомогу та преміювання голів квартальних комітетів”

Відповідно до рішення Сумської міської ради від 20 грудня 2006 року № 290 - МР „Про Програму організації діяльності голів квартальних комітетів приватного сектора Зарічного, Ковпаківського районів м. Суми та фінансове забезпечення їх роботи на 2007-2009 роки”, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Схвалити та внести на розгляд Сумської міської ради пропозиції щодо затвердження „Положення про матеріальне заохочення, матеріальну допомогу та преміювання голів квартальних комітетів” згідно з додатком.
  2. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради „Про пропозиції Сумській міській раді щодо затвердження Положення про матеріальне заохочення, матеріальну допомогу та преміювання голів квартальних комітетів” від 18.07.06 року № 394 вважати таким, що втратило чинність.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на начальників Ковпаківської та Зарічної районних в м. Суми адміністрації Джуру О. М. та Грамотіна В. І.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я. В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Положення про матеріальне заохочення, матеріальну допомогу та преміювання голів квартальних комітетів [31 Kb] (cкачувань: 674) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 13-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав