340

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 340 від 16.07.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "16" липня 2007 р № 340
м. Суми

Про проведення демонтажу стихійно встановлених малих архітектурних форм (лотків, кіосків) по реалізації овочевих, бахчевих культур та інших товарів

З метою впорядкування розміщення малих архітектурних форм на території м.Суми, попередження порушень правил торгівельного обслуговування населення, на підставі рішень Сумської міської ради від 06.03.07 № 429 - МР „Про затвердження Правил розміщення і утримання малих архітектурних форм для здійснення підприємницької та іншої діяльності на території м.Суми" та від 27.06.07 № 635- МР „Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 06.03.07 № 429 - МР „Про затвердження Правил розміщення і утримання малих архітектурних форм для здійснення підприємницької та іншої діяльності на території м.Суми", керуючись підпунктом 2 пункту „б" статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Ковпаківській та Зарічній в м.Суми адміністраціям письмово попередити власників незаконно встановлених малих архітектурних форм по реалізації овочевих, бахчевих культур та інших товарів (перелік власників додається), про проведення ними протягом трьо;с діб (з дня попередження) демонтажу та вивезення малих архітектурних форм у добровільному порядку. 
  2. У разі невиконання п. 1 даного рішення, на підставі складених Єдиною комісією протоколів та у присутності членів Єдиної комісії, державному комунальному підприємству „Шляхрембуд" (Вегера О.О.) організувати виконання робіт по демонтажу малих архітектурних форм, їх вивезенню та зберіганню. 
  3. Міському відділу УМВС України в Сумській області (Забіяка Ю.К.) забезпечити громадський порядок під час проведення робіт по демонтажу малих архітектурних форм. 
  4. Управлінню архітектури та містобудування міської ради (Вінтоняк С.Я.) забезпечити контроль за недопущенням стихійного розташування малих архітектурних форм на території м.Суми. 
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В., виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В. відповідно до розподілу обов’язків.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 24-07-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав