153

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 153 від 27.03.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" березня 2007 р № 153
м. Суми

Про надання дозволу на тимчасове складування опалого листа, сухих гілок і дерев на східній околиці м.Суми в районі селища Василівка

З метою забезпечення належного санітарного стану території міста, якісної підготовки об’єктів міського благоустрою до свят та недопущення створення стихійних звалищ, керуючись підпунктом 7 пункту «а» статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України «про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Дозволити використання під тимчасовий майданчик для складування опалого листя, сухих гілок і дерев колишній піщаний кар’єр на східній околиці м.Суми в районі селища Василівка до 01.01.08. 
  2. ДКП зеленого будівництва (Прокопенко С.М.) розробити і затвердити в установленому порядку розрахунки по утриманню тимчасового майданчика для складування опалого листя, сухих гілок і дерев та забезпечити його належне утримання. 
  3. Дозволити ДКП зеленого будівництва (Прокопенко С.М.) видавати талони згідно затверджених розрахунків підприємствам усіх форм власності та фізичним особам на складування опалого листя, сухих гілок і дерев на тимчасовому майданчику. Підприємствам по обслуговуванню житлового фонду комунальної власності талони видаються безкоштовно. 
  4. Зарічній в місті Суми адміністрації (Грамотін В.І.) здійснювати контроль за санітарним станом прилеглої території тимчасового майданчика і недопущення складування побутових відходів на вказаній території. 
  5. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності ви конаючих органів ради згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 29-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав