148

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 148 від 27.03.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" березня 2007 р № 148
м. Суми

Про стан обслуговування житлового фонду м. Суми

Заслухавши інформацію начальника управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради Кулішенка В.П. з цього питання, з метою утримання в належному технічному та санітарному стані житлових будинків і прибудинкових територій, для поліпшення якості житлово-комунальних послуг, керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 30 та частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Інформацію начальника управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради Кулішенка В.П. про стан обслуговування житлового фонду м. Суми прийняти до відома (додається).
  2. Визнати роботу підприємств, які на конкурсних засадах отримали право утримувати будинки, споруди та прибудинкові території, що знаходяться в комунальній власності, такою, що забезпечила безпечне проживання мешканців у житлових будинках, підготовку житлового фонду до зими та сприяла постачанню житлово-комунальних послуг на мінімальному рівні.
  3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій, в оперативному управлінні яких знаходиться державний житловий фонд, ліквідаторам підприємств-банкрутів прискорити передачу житлового фонду в комунальну власність територіальної громади м. Суми.
  4. У термін до 01.06.07 управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.) внести зміни до рішень виконавчого комітету міської ради :
    • 4.1. Від 17.06.03 № 403 «Про Концепцію організації системи управління житловим фондом міської ради та контролю за обсягами і якістю робіт по утриманню житлового фонду та прибудинкових територій» ;
    • 4.2. Від 25.10.05 № 570 «Про визначення балансоутримувачів та виконавців послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м.Суми”.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Інформація про стан обслуговування житлового фонду м.Суми [63.6 Kb] (cкачувань: 189)Дата публікації: 29-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав