143

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 143 від 27.03.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" березня 2007 р № 143
м. Суми

Про затвердження акту приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми другого поверху житлового будинку для проживання малих сімей по вул. Борців Революції, 2 від ВАТ «Сумська кондитерська фабрика»

На виконання рішення Сумської міської ради від 25.05.05 № 1238-МР “Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми ІІ поверху житлового будинку для проживання малих сімей по вул. Борців Революції, 2”, керуючись частиною 1 статті 52 та підпунктом 1 пункту “а” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити акт приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста Суми другого поверху житлового будинку для проживання малих сімей по вул. Борців революції, 2, загальною площею 459,3 кв. м. 
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Кулішенко В.П.) вирішити питання щодо подальшого обслуговування другого поверху житлового будинку, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) передати на баланс та обслуговування відповідному підприємству другий поверх житлового будинку, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Оформити право власності на другий поверх житлового будинку, зазначеного в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  5. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати другий поверх житлового будинку, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 29-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав