118

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 118 від 27.03.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" березня 2007 р № 118
м. Суми

Про створення координаційної ради по розв’язанню проблем, які пов’язані з наданням всебічної допомоги бездомним громадянам

З метою соціального захисту бездомних громадян, на виконання Законів України „Про основи соціального захисту бездомних громадян та безпритульних дітей”, „Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі, або позбавлення волі на певний строк” розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.02.07 року № 54-р „Про затвердження плану заходів щодо забезпечення соціального захисту бездомних громадян на 2007 рік”, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Створити координаційну раду по розв’язанню проблем, які пов’язані з наданням всебічної допомоги бездомним громадянам та затвердити її склад (додаток 1).
  2. Затвердити Положення про координаційну раду по розв’язанню проблем, які пов’язані з наданням всебічної допомоги бездомним громадянам (додаток 2).
  3. Установити, що в разі персональних змін керівників управлінь, відділів міської ради, організацій та установ, які є членами координаційної ради, новопризначені чи новообрані керівники входять до її складу за посадами.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [50.5 Kb] (cкачувань: 283) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 29-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав