198

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 198 від 24.04.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "24" квітня 2007 р № 198
м. Суми

Про надання пропозицій Сумській міській раді про присвоєння імені почесного громадянина, видатного промисловця та мецената І.Г. Харитоненка скверу на Червоній площі в м. Суми

У зв’язку з відродженням інтересу громадян до історико-культурної спадщини міста, на підставі звернень та пропозицій громадських організацій, жителів міста, враховуючи рекомендації міжвідомчої комісії для визначення підстав для найменування, перейменування об’єктів адміністративно-територіального устрою, повернення їм історичних назв та присвоєння імен державних та громадських діячів, за результатами громадського обговорення, керуючись п.1 статті 37 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Звернутись до Сумської міської ради з пропозицією про присвоєння імені почесного громадянина, видатного промисловця та мецената І.Г.Харитоненка скверу на Червоній площі (верхня тераса), де встановлено йому пам’ятник. 
  2. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради підготувати проект рішення про присвоєння імені І.Г. Харитоненка скверу на Червоній площі на чергову сесію міської ради. 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав