193

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 193 від 24.04.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "24" квітня 2007 р № 193
м. Суми

Про роботу зі зверненнями громадян в управлінні архітектури та містобудування міської ради

Заслухавши інформацію начальника управління архітектури та містобудування міської ради Фролова О.М. про роботу зі зверненнями громадян в управлінні, які надходили впродовж 2006 та першого кварталу 2007 року, провівши аналіз їх надходжень, своєчасності розгляду та результати їх виконання у порівнянні з минулими роками, вжиттям заходів, спрямованих на вдосконалення організаційно – практичної роботи із зверненнями громадян згідно з вимогами Закону України “Про звернення громадян”, враховуючи необхідність посилення контролю за станом їх розгляду, підвищення персональної відповідальності посадових осіб управління за виконання вимог цього Закону, керуючись пунктом 3 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Інформацію начальника управління архітектури та містобудування міської ради (Фролов О.М.) про роботу зі зверненнями громадян в управлінні прийняти до відома (додається).
  2. Управлінню архітектури та містобудування міської ради в термін до 01.06.07 розробити перелік заходів по усуненню виявлених недоліків у роботі зі зверненнями громадян, посилення контролю за станом їх розгляду та виконання, про що інформувати виконавчий комітет міської ради до 01.10.07.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Інформація про роботу зі зверненнями громадян в управлінні архітектури та містобудування міської ради за 2006 та перший квартал 2007 року [42 Kb] (cкачувань: 284) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 10-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав