180

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 180 від 24.04.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "24" квітня 2007 р № 180
м. Суми

Про розгляд питання щодо залучення інвестицій товариства з обмеженою відповідальністю «Суми-Екосервіс» з переробки мулових відходів комунального підприємства «Міськводоканал» Сумської міської ради

Розглянувши надану товариством з обмеженою відповідальністю «Суми-Екосервіс» інвестиційну пропозицію від 03.04.2007 р. № 03/04, протокол робочої наради при першому заступнику міського голови Бойко С.О. від 12.04.2007 р. відносно переробки мулових відходів, що залишаються на території очисних споруд КП «Міськводоканал» Сумської міської ради та в зв'язку з загостренням екологічної ситуації, перевантаженням мулових майданчиків, керуючись пунктом 2 частини 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Директору КП «Міськводоканал» Сумської міської ради (Гура В.П.) узгодити з ТОВ «Суми-Екосервіс» (Шевченко О.М.) технологічні, технічні, екологічні питання та інші договірні відносини щодо впровадження інвестиційного проекту відносно переробки мулових відходів. 
  2. Управлінню соціально-економічного розвитку (Левенець М.І.) при отриманні відповідних документів, погоджень від КП «Міськводоканал» та ТОВ «Суми-Екосервіс», внести на розгляд виконавчого комітету в травні 2007 р. відповідний проект рішення. 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав