174

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 174 від 24.04.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "24" квітня 2007 р № 174
м. Суми

Про хід виконання розпорядження міського голови від 15.06.06 № 436-Р „Про посилення контролю за погашенням заборгованості по виплаті заробітної плати в місті”

Заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Масік Т.О. про стан погашення заборгованості по виплаті заробітної плати в місті, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Масік Т.О. щодо стану погашення заборгованості по виплаті заробітної плати в місті прийняти до відома (додається).
  2. Начальникам управлінь: по координації транспортних перевезень, зв'язку та комунікацій (Малік В.В.), реконструкції та капітального будівництва (Фірст А.М.), житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.), соціально-економічного розвитку (Левенець М.І.) і відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи (Носаль А.О.) продовжувати роботу з керівниками підприємств підпорядкованої галузі щодо забезпечення погашення боргів по заробітній платі працівникам згідно із затвердженим графіком.
  3. Продовжувати заслуховування на засіданнях комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць керівників підприємств, де своєчасно не проводиться виплата заробітної плати або відбувається приріст заборгованості із виплати заробітної плати.
  4. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 23.01.07 №5 „Про хід виконання розпорядження міського голови від 15.06.06 № 436-Р „Про посилення контролю за погашенням заборгованості по виплаті заробітної плати в місті”.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Інформація про хід виконання розпорядження міського голови від 15.06.06 № 436-Р „Про посилення контролю за погашенням заборгованості по виплаті заробітної плати в місті” [96 Kb] (cкачувань: 302) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 10-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав