173

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 173 від 24.04.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "24" квітня 2007 р № 173
м. Суми

Про внесення змін в додаток до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 27.02.07 № 69 „Про затвердження складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради

У зв’язку з кадровими змінами та необхідністю підвищення ефективності адміністративного впливу на роботу закладів торгівлі та побутового обслуговування населення, стану благоустрою і суспільного порядку в місті, керуючись статтею 215 Кодексу України „Про адміністративні правопорушення”, підпунктом 4 пункту „б” частини 1 статті 38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Унести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 27.02.07 р. № 69, а саме:
    • Вивести зі складу членів адміністративної комісії Савченко Ірину Іванівну - виконуючу обов’язки начальнику відділу захисту прав споживачів управління моніторингу міської ради.
    • Ввести до складу адміністративної комісії Боженко Катерину Володимирівну – начальника відділу захисту прав споживачів та контролю за роботою ринків управління моніторингу міської ради.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сіденка Є.І.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав