171

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 171 від 24.04.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "24" квітня 2007 р № 171
м. Суми

Про хід виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.05.04 № 319 „Про міську програму забезпечення безпеки руху на автомобільних дорогах, вулицях міста і залізничних переїздах на 2004-2007 роки”

Заслухавши інформацію начальника відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Носаля А.О. „Про хід виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.05.04 № 319 „Про міську програму забезпечення безпеки руху на автомобільних дорогах, вулицях міста і залізничних переїздах на 2004-2007 роки” та з метою забезпечення безпеки руху на автомобільних дорогах та вулицях міста, керуючись пунктом 2 частини 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Прийняти до відома інформацію начальника відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Носаля А.О. „Про хід виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.05.04 № 319 „Про міську програму забезпечення безпеки руху на автомобільних дорогах, вулицях міста і залізничних переїздах на 2004-2007 роки” (додається).
 2. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Євтушенко Н.Ф.) спільно з управлінням освіти (Кошовий М.В.) та 1-м міжрайонним відділенням ДАІ при УМВС України в Сумській області (Лугченко В.М.) постійно висвітлювати в засобах масової інформації роз’яснення щодо дотримання правил дорожнього руху на вулицях міста дітьми та дорослими.
 3. Начальнику 1-го міжрайонного відділення ДАІ при УМВС України в Сумській області (Лугченко В.М.), командиру окремої роти ДПС по обслуговуванню обласного центру ДАІ при УМВС України в Сумській області (Стеценко П.І.) з метою недопущення дорожнотранспортних пригод, травматизму на дорогах міста та в місцях концентрації ДТП, вжити заходи щодо забезпечення безпеки руху на автошляхах міста.
 4. Управлінню по координації транспортних перевезень, зв’язку та комунікацій виконавчого комітету Сумської міської ради (Малік В.В.), відділу логістики управління соціально-економічного розвитку (Семесенко В.В.), управлінню архітектури та містобудування ( Фролов О.М.), управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою ( Кулішенко В.П.), ДКП « Шляхрембуд» ( Вегера О.О.), першому міжрайонному відділенню ДАЇ при УМВС України в Сумській області ( Лугченко В.М.) надати пропозиції щодо реконструкції перехрестя вул. Н.р.Стрілки - вул.Засумська та впорядкування руху автотранспорту через центральний ринок. Термін: до 01.07.07р.
 5. Управлінню архітектури та містобудування (Фролов О.М.):
  • 5.1. Підготувати пропозиції щодо реконструкції перехрестя вул. Металургів - вул. Горького (розширити проїжджу частину по вул.Металургів від будинку №3 до вул. Горького).  Термін: до 01.07.07р.
  • 5.2. Внести пропозиції щодо обладнання світлофорними об’єктами на перехрестях вулиць: Калініна -Засумська, Ковпака -пр.Курський, Харківська - П.Комуни. Термін: до 01.07.07р.
  • 5.3. Вивчити питання та надати пропозиції щодо реконструкції перехрестя Червона площа - вул. Г.Сталінграду - вул.Гагаріна (розширення проїжджої частини Червоної площі від вул.Петропавлівська до вул.Гагаріна з відкриттям двостороннього руху та встановити світлофорний об’єкт). Термін: до 01.07.07р.
  • 5.4. Надати пропозиції щодо поетапного встановлення елементів примусового зниження швидкості „лежачий поліцейський” та турнікетного огородження на ділянках вулиць, де розташовані учбові заклади. Термін: до 01.07.07р.
 6. Сумському комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення „Міськсвітло” (Авраменко О.О.) усунути недоліки в обладнанні освітлення на вулицях Леваневського, Харківська, СКД, Білопільський шлях, пр-т М.Лушпи, а також в місцях пішохідних переходів та місць концентрації ДТП. Термін: до 01.06.07р.
 7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сіденка Є.І. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Інформація про хід виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 06.05.04 № 319 „Про міську програму забезпечення безпеки руху на автомобільних дорогах, вулицях міста і залізничних переїздах на 2004-2007 роки” [65.5 Kb] (cкачувань: 385) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 10-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав