167

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 167 від 24.04.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "24" квітня 2007 р № 167
м. Суми

Про підготовку підприємств харчової промисловості та громадського харчування до роботи у весняно-літній період 2007 року

Заслухавши інформацію головного державного санітарного лікаря м. Суми Черняка О. М. та звіти голови правління філії “Сумський молочний завод» Назаренко Ю.В., директора КГХ ТОВ “Фрунзе-Сервіс” Нежданова С.Л, директора ПСО « Центральний ринок м. Суми» Галаєва М.Д., з метою попередження спалахів та розповсюдження гострих кишкових інфекційних захворювань серед населення міста, відповідно до Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” від 24 лютого 1994 р., керуючись підпунктом 2 пункту « б» статті 30 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні » виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Інформацію головного державного санітарного лікаря м.Суми Черняка О.М. про підготовку підприємств харчової промисловості та громадського харчування до роботи у весняно-літній період 2007 року прийняти до відома ( додаток 1) .
  2. Керівникам філії ”Сумський молочний завод “ (Назаренко Ю.В.), ВАТ “Сумський м’ясокомбінат ” (Палига В.Є.), ВАТ “Сумський хлібокомбінат ” (Соловйов І. С ) , комбінату громадського харчування ТОВ “Фрунзе-Сервіс” (Нежданов С.Л.) , ПСО “Центральний ринок м. Суми “ ( Галаєв М.Д.) попередити про неналежну підготовку підприємств до роботи в весняно-літній період, забезпечити усунення недоліків у визначені терміни.
  3. Затвердити заходи щодо приведення підприємств харчової промисловості та громадського харчування в належний санітарний стан до роботи в весняно-літній період 2007 року (додаток 2).
  4. Начальнику управління соціально-економічного розвитку міської ради Левенець М.І. забезпечити контроль виконання заходів по усуненню недоліків при підготовці харчових підприємств до роботи в весняно-літній період.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [46 Kb] (cкачувань: 459) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 10-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав