157

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 157 від 03.04.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" квітня 2007 р № 157
м. Суми

Про здійснення перерахунку розміру плати за фактично надані в період опалювального сезону 2006-2007 року послуги з теплопостачання

У зв’язку з тим, що в період опалювального сезону 2006-2007 років середня температура повітря навколишнього середовища перевищувала показник, який закладений при погодженні виконавчим комітетом тарифів для ТОВ «Сумитеплоенерго» та Дирекції «Котельня північного промвузла», враховуючи відхилення фактично наданих послуг за цей час вказаними підприємствами від нормативних та кількісних показників, відповідно до п. 23 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.05 № 630, керуючись підпунктом 2 пункту «б» статті 28 та частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Зобов’язати керівників підприємств ТОВ «Сумитеплоенерго» (Кравченко С.Г.), Дирекції «Котельня північного промвузла» (Жовтобрюх М.В.) в термін до 20.04.07 здійснити перерахунки розміру плати для всіх споживачів за фактично надані в період опалювального сезону 2006-2007 років послуги з теплопостачання згідно з визначеною методикою.
  2. Надавачам послуг з теплопостачання різницю в коштах, що визначена в результаті перерахунку, врахувати споживачам як залік для наступних платежів за вказані послуги. ТОВ «Сумитеплоенерго» (Кравченко С.Г.) розглянути можливість використання вказаної різниці в коштах на здійснення ремонтних робіт в міжопалювальний період.
  3. Для забезпечення контролю за здійсненням перерахунків, вказаних у п. 1 затвердити склад комісії згідно з додатком. Організаційне забезпечення роботи комісії покласти на її секретаря.
  4. Дане рішення та методику перерахунку розміру плати споживачам за фактично надані послуги в період опалювального сезону 2006-2007 років опублікувати в газеті «Суми і сумчани».
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на в.о. заступників міського голови Сухоноса О.В., Куца Я.В. за належністю. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Склад комісії по забезпеченню контролю за здійсненням перерахунків ТОВ «Сумитеплоенерго» та Дирекції «Котельня північного промвузла» розміру плати споживачам за фактично надані послуги в період опалювального сезону 2006-2007 років [41 Kb] (cкачувань: 330) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 10-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав