49

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 49 від 23.01.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "23" січня 2007 р № 49
м. Суми

Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо розгляду питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від Служби безпеки України в Сумській області

Розглянувши звернення Служби безпеки України в Сумській області щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 3 у будинку № 8 по вул. Богуна, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодитись з пропозицією управління майна комунальної власності міської ради щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 3 у будинку № 8 по вул. Богуна від Служби безпеки України в Сумській області. 
  2. Унести на розгляд міської ради питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири, зазначеної в пункті 1 цього рішення. 
  3. Доручити управлінню майна комунальної власності міської ради (Щербак В. І.) підготувати відповідний проект рішення міської ради. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В. В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 26-04-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав