95

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 95 від 27.02.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" лютого 2007 р № 95
м. Суми

Про втрату чинності дозволів на розміщення рекламних засобів на території м. Суми

На підставі пункту 31 постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.03 № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами, керуючись рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради № 362 від 23.06.05 “Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми”, законом України “Про рекламу”, пунктом 3 частини 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Вважати такими, що втратили чинність дозволи на розміщення рекламних засобів (згідно з додатком) у зв’язку з невикористанням місць їх розташування безперервно протягом шести місяців, неотриманням дозвільних документів у встановленому законодавством порядку та згідно з заявами відповідних суб’єктів господарювання щодо скасування наданих їм дозволів на розміщення рекламних засобів у м. Суми.
  2. Комунальному підприємству «Центр реклами та естетики міського середовища» (Трояновська Н.А.) у місячний термін після прийняття цього рішення письмово повідомити підприємства, зазначені у додатку, про рішення виконавчого комітету міської ради щодо втрати чинності дозволів на розміщення рекламних засобів, наданих раніше.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Перелік об’єктів зовнішньої реклами, дозволи на розміщення яких підлягають скасуванню [59 Kb] (cкачувань: 308) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 4-04-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав