59

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 59 від 27.02.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" лютого 2007 р № 59
м. Суми

Про результати перевірки роботи ринку малого приватного виробничо - торгівельного підприємства „ВМ”, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Леваневського, 2ж

Заслухавши інформацію начальника відділу торгівлі та побуту управління соціально - економічного розвитку м. Суми Даценко Г.В. про результати проведеної комісією виконавчого комітету перевірки ринку МП ВТП „ВМ”, розташованого за адресою: м. Суми, вул.Леваневського, 2ж, з метою усунення виявлених в ході перевірки недоліків, створення належних умов для торгівлі продовольчими, непродовольчими товарами та сільгосппродукцією на території ринку відповідно до Правил торгівлі на ринках, ветеринарно - санітарних правил, керуючись підпунктом 2 пункту „б” статті 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Директору ринку МП ВТП „ВМ” Міхальову В.Г.:
  1.1. Забезпечити розробку та погодження в установленому порядку технічної документації на реконструкцію ринку, враховуючи розмежування торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, в термін до 01.06.07.
  1.2. Провести реконструкцію ринку і ввести його в дію в термін до 01.01.08.
  1.3. Для забезпечення роботи ринку в даний час:
  • 1.3.1. Проводити систематичну очистку території ринку від сміття та бруду.
  • 1.3.2. Обладнати приміщення для миття торгівельного інвентарю.
  • 1.3.3. Забезпечити щоденне впорядкування збору сміття, його вивіз, очищення та дезинфекцію сміттєзбірників.
  • 1.4.4. Обладнати столами торгівельні місця для реалізації сільгосппродуктів
  • 1.4.5. Оформити вивіску на вході в ринок з інформацію про його назву і власника, спеціалізацію.
  • 1.4.6. Обладнати куточок для торгуючих з інформацією про розмір ставок ринкового збору, вартість оренди торгового місця.
  • 1.4.7. Поновити вивіску з планом території та куточок покупця з інформацією про Правила торгівлі на ринку, витягу із Закону України „Про захист прав споживачів, ветеринарно-санітарних норм для ринків.
  • 1.4.8. Усунути порушення земельного законодавства в частині нецільового використання земельної ділянки (розміщення грального автомату). 
 2. Управлінню архітектури та містобудування міської ради (Фролов О.М.) забезпечити контроль за підготовкою технічної документації на реконструкцію ринку. 
 3. Управлінню соціально-економічного розвитку (Калінінська Т.С.), міській санітарно-епідемічній станції (Черняк О.М.), ветеринарній службі м.Суми (Часник М.Г.), управлінню моніторингу та контролю (Чеканський О.М.) забезпечити контроль з питань дотримання законодавства у сфері діяльності ринків. 
 4. Контроль за виконання даного рішення покласти на виконуючого обов’язки міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 21-03-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав