4

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 4 від 23.01.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "23" січня 2007 р № 4
м. Суми

Про затвердження Порядку організації збирання, вивезення та захоронення твердих побутових та негабаритних відходів від населення міста Суми

З метою забезпечення належного санітарного стану контейнерних майданчиків для збирання твердих побутових відходів та негабаритних відходів, обмеження їх шкідливого впливу на навколишнє природне середовище та здоров’я людини, відповідно до статті 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статті 21 Закону України «Про відходи», рішення Сумської міської ради від 29.09.2004 року № 933-МР «Про Положення про комунальне замовлення», керуючись підпунктом 6 пункту «а» статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Затвердити Порядок організації збирання, вивезення та захоронення твердих побутових та негабаритних відходів від населення міста Суми згідно з додатком 1.
 2. ТОВ «Сумикомунтранс» - виконавцю робіт по наданню послуг зі збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів, визначеного рішенням виконавчого комітету міської ради від 21.02.06 № 101 «Про визначення надавачем послуг та виконавцем робіт по наданню послуг зі збирання, вивезення та утилізації твердих і рідких побутових відходів від населення, підприємств, установ, організацій міста Суми» :
  • 2.1. У термін до 01.04.07 укласти договір з управлінням житлової політики, комунального господарства та благоустрою на набуття права по виконанню комунального замовлення з надання послуг зі збирання, вивезення та захоронення твердих побутових та негабаритних відходів терміном на один рік згідно з додатком 2.
  • 2.2. Рекомендувати у термін до 01.07.07 укласти договори з населенням на надання послуг із збирання, вивезення та захоронення твердих (рідких) побутових і негабаритних відходів згідно з додатком 3.
  • 2.3. У термін до 15.03.07 розробити та надати на погодження в управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради графіки вивезення твердих побутових та негабаритних відходів.
 3. Призначити відповідальними виконавців послуг зі збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів із закріпленням відповідних обов’язків у договорах за :
  • 3.1.1. Технічний та санітарний стан контейнерів;
  • 3.1.2. Санітарний стан контейнерних майданчиків та майданчиків для збирання негабаритних відходів в частині своєчасного вивезення відповідно до затверджених графіків.
  • 3.1.3. Ліквідацію накопичених відходів внаслідок порушення графіків вивозу у термін до 24 годин. Виконавці послуг за власні кошти самостійно здійснюють загрузку та вивіз відходів, що накопичилися на майданчиках для збору відходів.
  • 3.1.4. Відновлення контейнерів в межах коштів, визначених у затверджених тарифах.

  3.2. Підприємства - виконавці послуг з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває у комунальній власності, в частині своєчасного та якісного прибирання прибудинкових територій та контейнерних майданчиків відповідно до прийнятого порядку прибирання прибудинкових територій у місті Суми.
 4. Доручити виконавцям послуг з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває у комунальній власності, із закріпленням відповідних обов’язків у договорах :
  • 4.1. Здійснювати контроль за додержанням графіків вивозу твердих побутових і негабаритних відходів виконавцями цих послуг.
  • 4.2. Викликати представників виконавця послуг зі збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів та управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою для складання протоколів про адміністративне правопорушення при невиконанні графіків вивозу відходів.
  • 4.3. Здійснювати контроль за своєчасним ремонтом та відновленням контейнерів, встановлених на закріпленій прибудинковій території.
  • 4.4. Здійснювати контроль за ефективним використанням контейнерів комунальної власності, не допускаючи їх використання суб’єктами підприємницької діяльності без належного оформлення договорів користування або їх оренди.
  • 4.5. Проводити роз’яснювальну роботу з мешканцями щодо додержання чистоти на контейнерних майданчиках.
 5. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.) до 01.04.07 внести доповнення до існуючих договорів з виконавцями послуг з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій.
 6. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 18.07.2000 № 312 «Про врегулювання взаємовідносин житлово-експлуатаційних підприємств з підприємством - надавачем послуг по вивезенню та знешкодженню відходів та сміття від населення» вважати таким, що втратило чинність.
 7. Пункти 2,3 рішення виконавчого комітету міської ради від 21.06.2006 № 101 «Про визначення надавачем послуг та виконавцем робіт по наданню послуг зі збирання, вивезення та утилізації твердих і рідких побутових відходів від населення, підприємств, установ, організацій міста Суми ТОВ «Сумикомунтранс» вважати такими, що втратили чинність з 01.07.07.
 8. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації.
 9. Організацію виконання даного рішення покласти на управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою.
 10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.  

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [59.41 Kb] (cкачувань: 180)

 Дата публікації: 21-03-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав