57

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 57 від 27.02.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" лютого 2007 р № 57
м. Суми

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Суми за 2006 рік

Відповідно до пункту 1 статті 27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Інформацію управління соціально-економічного розвитку міської ради про виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Суми за 2006 рік (додаток 1) прийняти до відома.
 2. Управлінню соціально-економічного розвитку міської ради (Калінінська Т.С.) проінформувати міську раду з даного питання.
 3. Затвердити План дій міста Суми на 2007 рік згідно з додатком 2.
 4. Керівникам структурних підрозділів міської ради:
  • 4.1. Здійснити організаційно-практичні заходи щодо забезпечення виконання показників і завдань Програми економічного і соціального розвитку м. Суми на 2007 рік та забезпечення підвищення економічного потенціалу та добробуту населення;
  • 4.2. Щоквартально до 20 числа місяця наступного за звітним періодом надавати управлінню соціально-економічного розвитку міської ради аналіз розвитку галузі з відображенням позитивних та негативних тенденцій розвитку та звіт щодо виконання Плану дій міста Суми на 2007 рік;
  • 4.3. Продовжити роботу по укладанню договорів про соціально-економічний розвиток територіальної громади міста на 2007 рік.
 5. Управлінню соціально – економічного розвитку міської ради спільно з галузевими управліннями та відділами міської ради:
  • 5.1. Вжити заходів щодо залучення інвестицій в економіку міста;
  • 5.2. Активізувати та координувати роботу щодо складання проектів та програм розвитку місцевого самоврядування у термін до 01.05.2007, залучивши до цієї роботи керівників підприємств (організацій) підвідомчих галузей;
  • 5.3. Спільно з представниками наукового потенціалу міста прийняти участь у розробці Стратегії соціально-економічного розвитку міста на період до 2015 року.
 6. Комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, зборів, погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, відновлення платоспроможності підприємств, забезпечення реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць продовжити роботу в постійному режимі.
 7. Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради (Масік Т.О.) забезпечити проведення перевірок підприємств, установ, організацій усіх форм власності щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті та виконанні графіків погашення заборгованості із заробітної плати.
 8. В порядку контролю заслухати на апаратній нараді в квітні поточного року керівників структурних підрозділів міської ради про участь у конкурсі проектів програм розвитку місцевого самоврядування.
 9. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови та заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [57.5 Kb] (cкачувань: 267) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 21-03-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав