110

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 110 від 05.03.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "05" березня 2007 р № 110
м. Суми

Про тарифи на житлово-комунальні послуги

Розглянувши рішення Сумської міської ради від 28.02.07 № 415-МР «Про внесення змін до тарифів на послуги з централізованого опалення і гарячого водопостачання, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивіз побутових відходів», яким виконавчому комітету доручено розглянути питання щодо зниження тарифів на послуги з централізованого опалення, постачання гарячої води, вивезення побутових відходів, утримання житлових будинків, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 27.02.07 № 297 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою внесені відповідні зміни в Порядок формування тарифів (постанова Кабінету Міністрів України від 12.07.05 № 560), що передбачають надання територіальними органами Державної інспекції з контролю за цінами попередніх висновків щодо економічно обґрунтованих планових витрат на житлово-комунальні послуги, зважаючи на те, що Міністерство економіки України до 06.03.07 повинно затвердити порядок надання таких висновків, керуючись статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Керівникам підприємств, які надають житлово-комунальні послуги (ТОВ «Сумитеплоенерго», КППВ, ТОВ «Сумикомунтранс»), рекомендувати:
  1.1. В тижневий термін після затвердження Міністерством економіки України порядку надання висновків щодо економічно обґрунтованих планових витрат на житлово-комунальні послуги надати до територіального органу Державної інспекції з контролю за цінами відповідні розрахунки щодо обґрунтованих тарифів;
  1.2. До 20.03.07 надати виконавчому комітету економічно обґрунтовані планові витрати на житлово-комунальні послуги з висновком територіально органу Державної інспекції з контролю за цінами для погодження відповідних тарифів. 
 2. Управлінню соціально-економічного розвитку (Калінінська Т.С.) до 20.03.07 узагальнити матеріали перевірок підприємств-надавачів послуг, що здійснюються територіальними органами Державної інспекції з контролю за цінами та органами прокуратури, для врахування при підготовці проекту рішення щодо погодження тарифів на житлово-комунальні послуги. 
 3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.):
  3.1. До 20.03.07 надати управлінню соціально-економічного розвитку (Калінінська Т.С.) економічно обґрунтовані планові витрати на утримання житлових будинків для послідуючого погодження тарифів по вказаних послугах на засіданні виконавчого комітету 27.03.07.
  3.2. Опрацювати та внести на затвердження виконавчого комітету у березні 2007 року Порядок перерахунку тарифів за неякісне, або не в повному обсязі надання житлово-комунальних послуг. 
 4. Управлінням соціально-економічного розвитку (Калінінська Т.С.), житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.) до 20.03.07 здійснити аналіз регуляторного впливу рішень виконавчого комітету від 04.09.06 № 482, № 483, від 26.09.06 № 525, від 28.11.06 № 656, від 26.12.06 № 734 щодо тарифів на житлово-комунальні послуги для врахування при підготовці відповідних змін до них. Звіт регуляторного впливу опублікувати в газеті «Суми і сумчани». 
 5. Фінансовому управління (Липова С.А.), управлінням праці та соціального захисту населення (Масік Т.О.), соціально-економічного розвитку (Калінінська Т.С.), моніторингу (Чеканський О.М.) до 20.03.07 розробити і надати на розгляд виконавчому комітету Сумської міської ради пропозиції щодо механізму часткового відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги верствам населення з низьким рівнем доходів через механізм дотацій з міського бюджету. 
 6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконуючих обов’язки заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В. та Куца Я.В. за належністю. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 6-03-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав