27

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 27 від 23.01.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "23" січня 2007 р № 27
м. Суми

Про тарифи на ритуальні послуги приватного підприємства “Лорд”

Розглянувши звернення приватного підприємства “Лорд” про погодження тарифів на ритуальні послуги (лист від 29.11.06 р. № 42), на виконання статті 10 Закону України “Про поховання та похоронну справу”, керуючись підпунктом 2 пункту ”а” статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодити тарифи на ритуальні послуги, які надаються ПП “Лорд” згідно з додатком. 
  2. Для здійснення моніторингу цін на ритуальні послуги ПП “Лорд” (Терских Є.Б.) щорічно у термін до 25 січня місяця наступного за звітнім роком надавати до управління соціально-економічного розвитку міської ради копію звітності за формою №1-похоронна справа за рік (встановлена наказом Держжитлокомунгоспу України) та інформацію про фактичні видатки підприємства відповідно до статей калькуляції. 
  3. Рішення виконавчого комітету міської ради від 21.02.06 № 99 “Про тарифи на ритуальні послуги приватного підприємства “Лорд” вважати таким, що втратило чинність. 
  4. Рішення набуває чинності з моменту оприлюднення. 
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 12-02-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав