5

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 5 від 23.01.2007

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "23" січня 2007 р № 5
м. Суми

Про хід виконання розпорядження міського голови від 15.06.06 № 436-Р „Про посилення контролю за погашенням заборгованості по виплаті заробітної плати в місті”

Заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Масік Т.О. про стан погашення заборгованості по виплаті заробітної плати в місті, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Масік Т.О. щодо стану погашення заборгованості по виплаті заробітної плати прийняти до відома (додається). 
  2. Управлінням та відділам міської ради продовжувати роботу з керівниками підприємств підпорядкованої галузі щодо погашення боргів по заробітній платі працівникам. 
  3. Продовжувати заслуховування на засіданнях комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць керівників підприємств, де своєчасно не проводиться виплата заробітної плати або відбувається її приріст. 
  4. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 24.10.06 №539 „Про хід виконання розпорядження міського голови від 15.06.06 № 436-Р „Про посилення контролю за погашенням заборгованості по виплаті заробітної плати в місті”. 
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 12-02-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав