586

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 586

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "07" листопада 2006 р № 586
м. Суми

Про тарифи на послуги з централізованого опалення і гарячого водопостачання від котельні КП “Міськводоканал”

Розглянувши звернення КП “Міськводоканал” про затвердження тарифів на послуги з централізованого опалення і гарячого водопостачання для населення (лист від 26.09.2006 № 20/9002), на підставі статті 7 Закону України “Про житлово-комунальні послуги” та статті 13 Закону України “Про теплопостачання”, керуючись підпунктом 2 пункту ”а” статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити тарифи на послуги з опалення і гарячого водопостачання для населення, що надаються КП “Міськводоканал” для мешканців будинків 9, 9/3 по вул. Білопільський шлях, згідно з додатком. 
  2. Для здійснення моніторингу цін на послуги з опалення і гарячого водопостачання для населення, КП “Міськводоканал” щорічно до 25 лютого надавати до управління економіки міської ради інформацію про фактичні видатки підприємства відповідно до статей калькуляції по кожному виду послуг окремо. 
  3. Дане рішення набуває чинності з моменту оприлюднення. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Денисенка М.В. та Фінашка В.В., згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 6-12-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав