580

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 580

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "31" жовтня 2006 р № 580
м. Суми

Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій для балансоутримувачів та виконавців послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває у комунальній власності

Відповідно до Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, Постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.05 № 560 „Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”, на виконання рішень виконавчого комітету від 04.09.06 № 485 „Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій”, від 26.09.06 № 520 „Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 04.09.06 № 485 „Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій”, керуючись підпунктом 2 пункту „а” ст. 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по кожному будинку окремо в залежності від інженерного обладнання цих будинків, погоджені з управліннями економіки та житлово-комунального господарства міської ради для балансоутримувачів та виконавців послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Суми, згідно з додатками 1-17. 
  2. Дане рішення набуває чинності з 1 листопада 2006 року. 
  3. Рішення виконавчого комітету від 18.07.2000 р. № 350 „Про встановлення розмірів квартирної плати та плати ( для приватних квартир) за утримання будинків і прибудинкових територій” , від 14.04.06 № 190 „Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 18.07.2000 р. № 350 „Про встановлення розмірів квартирної плати та плати ( для приватних квартир) за утримання будинків і прибудинкових територій” вважати такими, що втратили чинність у частині, що стосується балансоутримувачів та виконавців послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Суми. 
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В. та Денисенка М.В. згідно з розподілом повноважень.

 

Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 1-11-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав