522

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 522 від 26.09.2006

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "26" вересня 2006 р № 522
м. Суми

Про затвердження акту приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлового будинку за адресою: м.Суми, вул. Декабристів, 74 від ВАТ “Сумська пересувна механізована колона № 57”

На виконання рішення Сумської міської ради від 22.02.06 № 1647-МР “Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлового будинку № 74 по вул. Декабристів”, керуючись частиною 1 статті 52 та підпунктом 1 пункту “а” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити акт приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлового будинку за адресою: м. Суми, вул. Декабристів, 74 від відкритого акціонерного товариства “Сумська пересувна механізована колона № 57”. 
  2. Управлінню житлово-комунального господарства (Кулішенко В.П.) вирішити питання щодо подальшого обслуговування об’єкту, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Управлінню комунального майна та приватизації (Щербак В.І.): 3.1. Передати на баланс та обслуговування об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 3.2. Вирішити питання передачі інженерних мереж, що стосуються об’єкту, зазначеного в пункті 1 цього рішення, відповідним підприємствам в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Оформити право власності на об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності за комунальною власністю територіальної громади міста Суми в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  5. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б. В.) зареєструвати об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 31-10-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав