521

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 521 від 26.09.2006

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "26" вересня 2006 р № 521
м. Суми

Про внесення змін до штатних розписів у закладах освіти міста

Розглянувши звернення Сумської обласної державної адміністрації щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 17 у будинку № 3/1 по вул. Федька, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодитись з пропозицією управління комунального майна та приватизації міської ради щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 17 у будинку № 3/1 по вул. Федька від Сумської обласної державної адміністрації. 
  2. Унести на розгляд міської ради питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири, зазначеної в пункті 1 цього рішення. 
  3. Доручити управлінню комунального майна та приватизації міської ради (Щербак В. І.) підготувати відповідний проект рішення міської ради. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сіденка Є.І.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 30-10-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав