575

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 575 від 24.10.2006

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "24" жовтня 2006 р № 575
м. Суми

Про впорядкування роботи закладів сфери обслуговування, розташованих в центральній частині міста

Розглянувши колективне звернення мешканців міста щодо постійного порушення тиші суб’єктами підприємницької діяльності, заклади сфери обслуговування яких розташовані на вулиці Соборній, Червоній площі та їх відвідувачами, для забезпечення в подальшому прав громадян на тишу відповідно до Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, рішення Сумської міської ради від 25.08.04. № 884 – МР „Про Правила додержання тиші на території міста Суми”, статті 45 Статуту територіальної громади міста Суми, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 24.12.03 № 650-МР, керуючись підпунктами 2 та 4 пункту „б” статті 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Керівникам підприємств торгівлі, грального бізнесу, ресторанного господарства, розташованих по вулиці Соборній і Червоній площі, працюючих за цілодобовим режимом роботи (додаються) звернути увагу на безумовне дотримання Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, рішення Сумської міської ради від 25.08.04. № 884 – МР „Про Правила додержання тиші на території міста Суми”, статті 45 Статуту територіальної громади міста Суми щодо заборони роботи дискотек, музичних ансамблів в кафе та ресторанах, гучних співів, використання звуковідтворюючої апаратури у нічний та ранковий час (з 22-00 до 8-00 години). 
  2. Рекомендувати суб’єктам підприємницької діяльності, підприємства яких розташовані на вулиці Соборній, для забезпечення громадського порядку, укласти угоди з МВ УМВС України в Сумській області на додаткове чергування співробітників міліції на прилеглій до підприємств території. 
  3. Директору ТОВ фірми „Центр” Лук’янніковій З.І. організувати роботу магазину по реалізації продовольчих товарів з 7:00 до 24:00 години. 
  4. Управлінню торгівлі та побуту (Даценко Г.В.) в інтересах територіальної громади опрацювати питання перегляду і погодження режимів роботи підприємств сфери торгівлі, ресторанного господарства та наданню послуг населенню, шо працюють цілодобово. 
  5. Міському відділу УМВС України в Сумській області (Забіяка Ю.К.) забезпечити постійний контроль за дотриманням тиші та громадського порядку на вищевказаних вулицях. 
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сіденка Є.І., Фінашка В.В. відповідно до розподілу обов’язків. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 30-10-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав