570

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 570 від 24.10.2006

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "24" жовтня 2006 р № 570
м. Суми

Про внесення пропозицій щодо розгляду Сумською міською радою питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від Сумської митниці Державної митної служби України

Розглянувши звернення Сумської митниці Державної митної служби України щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 124 в будинку № 40 по вул. Харківській, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодитись з пропозицією управління комунального майна та приватизації міської ради щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 124 в будинку № 40 по вул. Харківській від Сумської митниці Державної митної служби України. 
  2. Унести на розгляд міської ради питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири, зазначеної в пункті 1 цього рішення. 
  3. Доручити управлінню комунального майна та приватизації міської ради (Щербак В. І.) підготувати відповідний проект рішення міської ради. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сіденка Є.І.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 30-10-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав