569

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 569 від 24.10.2006

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "24" жовтня 2006 р № 569
м. Суми

Про внесення пропозицій щодо розгляду Сумською міською радою питання про передачу в оперативне управління територіальному центру обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян “Берегиня” при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради нежитлових приміщень за адресами: місто Суми, пр-т М. Лушпи, 23, площею 109,2 кв.м та пр-т Т.Шевченка,11, площею 216,2 кв.м

У зв’язку з реорганізацією територіальних центрів при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Погодитись з пропозицією управління комунального майна та приватизації Сумської міської ради щодо передачі в оперативне управління територіальному центру обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян “Берегиня” при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради нежитлових приміщень за адресами: місто Суми, пр-т М. Лушпи, 23, площею 109,2 кв. м та пр-т Т. Шевченка, 11, площею 216,2 кв. м. 
  2. Унести на розгляд Сумської міської ради питання про передачу в оперативне управління територіальному центру обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян “Берегиня” при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради нежитлових приміщень за адресами: місто Суми, пр-т М. Лушпи, 23, площею 109,2 кв. м та пр-т Т. Шевченка, 11, площею 216,2 кв. м. 
  3. Доручити управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.) підготувати відповідний проект рішення міської ради. 
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сіденка Є. І. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 30-10-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав