567

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 567 від 24.10.2006

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "24" жовтня 2006 р № 567
м. Суми

Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 05.10.04 № 729 „Про надання повноважень посадовим особам виконавчого комітету Сумської міської ради на складання протоколів про адміністративні правопорушення

З метою посилення боротьби з адміністративними правопорушниками, контролю за дотриманням правил благоустрою та санітарного стану міста, керуючись статтею 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно з підпунктом 4 пункту „б” частини 1 статті 38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітету Сумської міської ради

В И Р І Ш И В :

 1. Унести зміни до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 5.10.04 № 729 „Про надання повноважень посадовим особам виконавчого комітету Сумської міської ради на складання протоколів про адміністративні правопорушення”, а саме:
  1.1. Викласти назву рішення в такій редакції: „Про надання повноважень посадовим особам виконавчого комітету Сумської міської ради та посадовим особам Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області на складання протоколів про адміністративні правопорушення”.
  1.2. У пункті 1 рішення після слів „посадових осіб виконавчого комітету” записати „та посадових осіб Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області, Ковпаківського відділу міліції СМВ УМВС України в Сумській області, Зарічного відділу міліції СМВ УМВС України в Сумській області”, далі по тексту.
  1.3. Доповнити додаток до рішення виконавчого комітету розділом наступного змісту: „Посадові особи Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області, Ковпаківського відділу міліції СМВ УМВС України в Сумській області, Зарічного відділу міліції СМВ УМВС України в Сумській області:
  1.4. Начальників відділень дільничних інспекторів міліції СМВ УМВС України в Сумській області, Ковпаківського та Зарічного районних відділів СМВ УМВС України в Сумській області;
  1.5. Заступників начальників відділень дільничних інспекторів міліції СМВ УМВС України в Сумській області, Ковпаківського та Зарічного районних відділень СМВ УМВС України в Сумській області;
  1.6. Дільничних інспекторів міліції СМВ УМВС України в Сумській області, Ковпаківського та Зарічного районних відділень СМВ УМВС України в Сумській області. 
 2. Керівникам СМВ УМВС України в Сумській області, Ковпаківського та Зарічного районних відділів СМВ УМВС України в Сумській області забезпечити в установлений законодавством термін передачу протоколів на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради. 
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сіденка Є.І. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 30-10-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав